Clubul oamenilor de
afaceri din Ploiești

Conservator vs Nou

Multumim tuturor membrilor si invitatilor pentru participare. 💼 Este impresionant sa vezi intr-o sala atatia oameni de afaceri dornici sa ajute, sa puna umarul acolo unde este nevoie, sa invete, sa se dezvolte. 💯

In cadrul prezentarii spotlight, am aflat, de la Madalin Dinu, Regional Manager @ Restart Energy, ca liberalizarea pietei de energie 💡 inseamna dreptul fiecaruia de a-si alege furnizorul de energie. 🖲 Madalin ne-a explicat tot ce trebuie sa stim despre schimbarea furnizorului de energie, deoarece doar un om informat va putea decide care este solutia optima pentru el. 📜

Impreuna cu Irina Dogaru, Partener fondator si Director de Dezvoltare @ EXELO, am raspuns la intrebarea „De ce dezvoltare personala?”. Una dintre concluziile extrase este ca dezvoltarea personala te ajuta, in mod semnificativ, sa iti cresti calitatea vietii. 📚

Va asteptam, si pe voi, la intalnirile noastre saptamanale! Inscrieri pe http://ploiesti.bizz.club.

Va dorim tuturor un weekend minunat!🌞

Articole asemanatoare

iconita_data 13.11.2020

O intalnire de suflet a fost intalnirea din aceasta dimineata a clubului nostru de networking, un prilej de a ne conecta mai profund si de a ne impartasi, cu deschidere, punctele vulnerabile.

iconita_data 13.11.2020

Vanzarile reprezinta acea energie care iti hraneste afacerea, fara de care nicio afacere nu poate trai.

iconita_data 02.11.2020

“Silviu este ca pasărea phoenix, l-am văzut renăscând iar și iar”, așa l-a descris, astazi, Ciprian Stefan Istrate pe Silviu Georgescu.