Clubul oamenilor de
afaceri din Ploiești

Cum ajuta mentenata predictiva la protejarea mediului inconjurator?

Florin Aconstantinesei, Manager Laborator @ Green Oil Check, ne-a asigurat ca, prin intermediul serviciului de mentenanta predictiva 🖲, putem avea un echipament in stare buna de functionare. Totodata, ne-a asigurat si ca vom scapa de grija tonelor de deseu generat inutil de schimburile regulate, fara o diagnoza in prealabil. Ca o concluzie, o analiza predictiva de ulei iti poate salva timp si bani. 📈💵

Momentul educational, sustinut de Madalina Bordian, despre resursa umana din companii, a comportat o serie de intrebari si raspunsuri pe acest topic. 📝Am aflat ca 40% din activul societatii este dat de resursa umana. Madalina ne-a invitat sa ne intrebam care este calitatea acestei resurse in business-urile noastre. 💼

Concluzia momentului educational a fost aceea ca procesul de recrutare si selectie este un proces extrem de important si ca acest demers ne poate schimba business-ul. 📈

Vrei sa te dezvolti si sa-ti cresti afacerea?

bizz.club Ploiești Networking

este mediul ideal unde poti face asta.

Vino la intalnirile noastre saptamanale: 📲 http://ploiesti.bizz.club!

Articole asemanatoare

iconita_data 13.11.2020

Vanzarile reprezinta acea energie care iti hraneste afacerea, fara de care nicio afacere nu poate trai.

iconita_data 13.11.2020

O intalnire de suflet a fost intalnirea din aceasta dimineata a clubului nostru de networking, un prilej de a ne conecta mai profund si de a ne impartasi, cu deschidere, punctele vulnerabile.

iconita_data 16.10.2020

Intalnirea de ieri seara a fost un succes. O seara de business networking care s-a prelungit cu mult dupa ora 22:00. 👔