Clubul oamenilor de
afaceri din Ploiești

Membri Locali

Mihaela  Berteanu

Mihaela Berteanu


Campion Broker De Aigurari
mihaela.berteanu@campionbroker.ro
0728303786
Loredana  Ionescu

Loredana Ionescu


Life And Business Coaching
loredana.constanta.dumitru@gmail.com
0734239308
Mihai   Oprea

Mihai Oprea


Mirela Si Mihai
contact@mirelasimihai.ro
0766418386
Madalin  Dinu

Madalin Dinu


Restart Energy One
madalin.dinu@restartenergy.ro
0721030222
Cristina  Militoiu

Cristina Militoiu


Sc Mev Logistics Consulting Srl
gradinadelavanda@yahoo.com
0729600721
Razvan   Chirion

Razvan Chirion


Lubrisol Trade
office@lubrisol.ro
0726736412
Violeta  Bizineche

Violeta Bizineche


Bevibo 2 Serv
violetabevibo@yahoo.com
0746081835
Eduard  Avramita

Eduard Avramita


Gear Moto Srl
Edi@gearmoto.ro
0759018363
Ionut  Urzeala

Ionut Urzeala


Isports Ploiesti Si Echipamentul.ro
i.urzeala@ymail.com
0724139353
Georgian  Godeanu

Georgian Godeanu


Asociatia Prahova In Actiune
georgian.godeanu@startblogic.ro
0723006425
Mariana  Frincu

Mariana Frincu


Sc Therock Construct Srl
mariana_frincu@yahoo.com
0727741242
Silviu  Georgescu

Silviu Georgescu


Gedis Beverages
silviugeorgescu@gedisbeverages.ro
0733226083
Laura  Popescu

Laura Popescu


Metropolitan Life
laura.popescu@agentiemetropolitanlife.ro
0731962600
Lelia  Grigore

Lelia Grigore


Sca Dobrinescu Dobrev
lelia@dobrinescudobrev.ro
0729093283
Mihai  Boisteanu

Mihai Boisteanu


Kardynal
boisteanumihai@kindustrial.ro
0732492761
Alin  Velciu

Alin Velciu


Desy
alin.velciu@desy.ro
0721768627
Adriana  Valimareanu

Adriana Valimareanu


Bizzclub Ploiesti
ploiesti@bizz.club
0735294404
Angelica  Ene

Angelica Ene


Diamond Consulting
angelica.ene@diamondconsulting.ro
0744240769
Luminita  Coman

Luminita Coman


As H Roses Srol
lumicoman@yahoo.com
0723306960
Valentina  Gheorghe

Valentina Gheorghe


Le Temps Des Fleurs
gheorghe.vali@gmail.com
0720008779
Florentina  Lungu

Florentina Lungu


Logiscool - Centrul Educational Succes Personal Si Cursuri Copii Ploiesti
florentina.lungu@succespersonal.ro
0723158725
Maria   Barbu

Maria Barbu


”barbu”- Societate Profesională Notarială
office@notarbarbu.ro
0726007898
Florin  Aconstantinesei

Florin Aconstantinesei


Sc Terraverde Srl
florin.aconstantinesei@terraverde.com.ro
0721891709
Vasile  Ailene

Vasile Ailene


Liga Studentilor Centru Universitar Ploiesti
vasile.ailene@yahoo.com
0752843113

Dorești să te alături comunității bizz.club Ploiești?