Clubul oamenilor de
afaceri din Ploiești

Membri Locali

Mihai  Boisteanu

Mihai Boisteanu

Programare Roboti; Automatizari Industriale; Proiectare Electrica Si De Automatizare; Asamblare De Tablouri Electrice Pana La 4000a; Proiectare Mecanica 3d (solidworks); Instalatii Electrice.
kardynal
boisteanumihai@kindustrial.ro
0732492761
Angela  Chirca

Angela Chirca


Ancla Production
icachirca@gmail.com
0720953212
Madalin  Dinu

Madalin Dinu


Restart Energy One
madalin.dinu@restartenergy.ro
0721030222
Oana  Cotorceanu

Oana Cotorceanu


Saltmed Therapy Srl
saltmedtherapy@outlook.com
0733102448
Florin  Aconstantinesei

Florin Aconstantinesei


Sc Terraverde Srl
florin.aconstantinesei@terraverde.com.ro
0721891709
Eva Elena Daniela  Badea

Eva Elena Daniela Badea


Sc Cofetaria Narcisa Srl
eva.badea86@gmail.com
0727121006
Florentina  Lungu

Florentina Lungu


Centrul Educational Cursuri Copii Ploiești, Succes Personal Și Logiscool Ploiesti
florentina.lungu@succespersonal.ro
0723158725
Ionut  Urzeala

Ionut Urzeala


Owner Bizz.club, Partener Verzibox, Președinte Isports
i.urzeala@ymail.com
0724139353
Angelica  Ene

Angelica Ene


Diamond Consulting
angelica.ene@diamondconsulting.ro
0744240769
Costin  Alexandru

Costin Alexandru


Sc Mariad Serv Srl
costin.alexandru@mariadserv.ro
0728303797
Violeta  Bizineche

Violeta Bizineche


Bevibo 2 Serv
violetabevibo@yahoo.com
0746081835
Mihai   Oprea

Mihai Oprea

Construim Branduri Puternice.
o.m. Creativ
mihai@omcreativ.ro
0766418386
Vasile  Ailene

Vasile Ailene


Liga Studentilor Centru Universitar Ploiesti
vasile.ailene@yahoo.com
0752843113
Mihaela  Berteanu

Mihaela Berteanu


Campion Broker De Asigurare Si Reasigurare
mihaela.berteanu@campionbroker.ro
0728303786
Alexandra  Ochea

Alexandra Ochea


Bizz.club
alexa.ochea@yahoo.com
0735294404
Ciprian  Manea

Ciprian Manea


Mansale Vision
maneaciprian03@gmail.com
0735090926
Silviu  Georgescu

Silviu Georgescu


Gedis Beverages
silviugeorgescu@gedisbeverages.ro
0733226083
Marius  Țîncă

Marius Țîncă


Fast & Quality Services Si Choose Training
m.tinca@fqs.ro
0730015440
Valentina  Gheorghe

Valentina Gheorghe


Cabinet De Avocatura Asociate Gheorghe Valentina-lucăcel Iuliana
gheorghe.vali@gmail.com
0720008779

Dorești să te alături comunității bizz.club Ploiești?